 |
21. PRVNÍ JARNÍ BUBLÁNÍ, JIZBICE POD BLANÍKEM (CZ)
Na srazech amerik můžete potkat několik druhů účastníků. Jedni přijedou jen tak „na kukačku“ a příští rok už se neukážou. Druzí mají rádi ameriky, ale po jednom dni prožitém mezi tunami detroitského železa spěchají za jinými radostmi. No a ti třetí nevynechají jediný ročník, amerika a benzín je jejich styl života a sraz pro ně znamená několikadenní setkání s kamarády. Do Jizbice pod Blaníkem přijíždějí hlavně ti třetí!
…více v článku v novém čísle
|